Betting onlinePariuri onlineFogadások onlineZakłady onlineSázení onlineStávkovanie online
Sázkové kanceláře
Bleskovky
15.12.2017 10:31:00 | ČTK
Znakařce Baumrtové finále na 200 metrů na ME uniklo

15.12.2017 9:14:00 | ČTK
James má v NBA 59. triple double, vyrovnal se Birdovi

15.12.2017 6:52:00 | ČTK
Plekanec ukončil dlouhý gólový půst, skórovalo celkem pět Čechů

15.12.2017 3:04:00 | ČTK
Biatlonisty čeká sprint Světového poháru v Annecy

14.12.2017 23:05:00 | ČTK
Česká cyklistka Nash se stala prezidentkou komise sportovců UCI

Výsledkový servis
Výsledky - fotbal
Výsledky - hokej
Výsledky - tenis
Výsledky - basketbal
Další odkazyOnline Sázení

Dnes je stále více a více služeb nabízeno on-line - přes internet. Tento trend se nevyhnul ani sázení. Na internetu působí množství on-line sázkových kanceláří. Některé existující sázkové kanceláře rozšířily svoji činnost a přes internet oslovily mnohem širší trh, ale vznikly i nové, čistě on-line sázkové kanceláře, jejichž stánek byste hledali někde ve městě nebo nákupním centru zbytečně.

Sázení na internetu má ve srovnání s kamennými sázkovými kancelářemi množství výhod:

  • Sázení v pohodlí Vašeho domova. V pohodlí svého domova si prostudujete zápasy a kurzy, můžete v klidu využít množství zveřejněných statistik a potom nerušeně podáte svůj tiket.
  • Můžete sázet 24 hodin denně, 365 dní v roce. Můžete sázet, kdy se Vám chce, čas nehraje žádnou roli. Stačí se připojit na internet, provést on-line vklad na Váš sázkový účet a podat tiket. Klidně i na Štědrý den nebo ve státní svátek.
  • Při sázení přes internet neplatíte žádné manipulační poplatky. “Kamenné” sázkové kanceláře Vám za každou uzavřenou sázku účtují tzv. manipulační poplatek. Je to cena za to, že s Vámi komunikuje živá osoba, a též tím trochu přispíváte na chod “kamenné“ sázkové kanceláři. Poplatek bývá buď fixní suma, nebo % ze vsazené sumy. Toto všechno u internetového sázení odpadá.
  • Můžete využít množství bonusů. Konkurence u internetového sázení je veliká, a tak se internetové sázkové kanceláře logicky pokoušejí přilákat co nejvíce nových zákazníků. Jedním z taháků je i peněžní bonus, který sázkové kanceláře připisují po registraci hráče - obvykle k prvnímu vkladu a většinou je to i 100 % první vložené sumy. Je však logické, že bonus nemůžete vybrat hned. Bonus musíte nejprve několikrát prosázet. Registrací nic nekončí, on-line sázkové kanceláře nabízejí i množství dalších věrnostních bonusů.
  • Tipujete s vyššími kurzy, než jsou v “kamenných” sázkových kancelářích. Internetové sázkové kanceláře mají zpravidla vyšší kurzy než ty “kamenné”. Je to dáno jejich velikostí - operují po celém světě a díky obratu sázek si mohou dovolit dát vyšší kurzy a tím pádem i výhry než v „kamenné“ sázkové kanceláři.
  • "LIVE" sázky. Sázky Live jsou převratem v sázení. Live tipování znamená, že si můžete vsadit na výsledek už probíhajícího zápasu. Samozřejmě kurz se neustále mění každým gólem, každou minutou. Je to zábava a nabízejí ji snad všechny internetové sázkové kanceláře. Protože se tipuje přes internet, můžete sedět ve svém oblíbeném baru, sledovat fotbal nebo hokej a prostřednictvím svého mobilního telefonu tipovat výsledek. Může být ještě něco zábavnějšího?

Tak jako existují v reálném světě různé spolky na ochranu spotřebitelů, tak i při on-line sázení existují státní organizace, které dohlížejí na kvalitu a bezpečnost jednotlivých sázkových kanceláří. Proto vám na těchto stránkách přinášíme pouze seznam kvalitních sázkových kanceláří s udělenou licencí v rámci EU. My stránky sázkových kanceláří rovněž pravidelně navštěvujeme, informace z nich vyhodnocujeme a Vám potom nabízíme jen ty nejlepší a úplně bezpečné internetové sázkové kanceláře.